Duben 2013

21.4.2013

21. dubna 2013 v 0:34 | Layla
Holky zatim sem to ještě nezvládla:( Nepustila sem se do toho pořádně..Je toho teď hodně. V úterý mě čekají přijímačky na školu. Tak mi držte palce :) doufám že to zvládnu. Jestli jo tak pak už to bude super, nebudu se muset těmahle věcma stresovat:D a bude víc času na moje zájmy :) a snad se konečně do toho hubnutí dám naplno:) Ozvu se asi ve čtvrtek a všechno vám řeknu jak to dopadlo :) mějte se.

To snad neni pravda :( 15.4.

15. dubna 2013 v 17:17 | Layla |  Diary
Omlouvám se že jsem tu zase po dlouhé době. Za tu dobu co sem nepsala je to zase všechno vzhůru nohama. Každý den sem schopná sníst všechno co uvidim. Čokolády, brambůrky.. a rád radši nebudu psát. Nedávno sem byla nakupovat a chtěla si koupit nový kalhoty. Vzala jsem si velikost 36 a zjistila že se do nich vejdu jen tak tak...Kde sou ty časy kdy sem si kupovala velikost 34 a velikost 36 mi byla velká? :( V tom obchodu sem se cítila tak tlustá! Byli tam krásný, vysoký a úžasně hubený holky. Ani sem nemusim psát jak moc sem ztloustla.. A jak moc chci najet zpátky do starých kolejí :'( Dokážu to vůbec někdy? Nemůžu prostě přestat jíst :( Už něco přes týden pořád jenom žeru. MUSIM TO ZASTAVIT! :(


7.4.2013

7. dubna 2013 v 18:27 | Layla |  Diary
Tak jsem zase tu :) Dneska je nejvíc pohodovej den..koukám na film, cvičim, poslouchám písničky. Už nechci skoro vůbec jíst, přibrala sem hlavně na stehnech a ty se mi vždycky líbili, teď už ne. :/ Navíc objevil se tu novej kluk takže chci vypadat co nejlíp, třeba z toho něco bude :)
Today:
Sn: nic
Sv: nic
Ob: kuře, kaše (celkem mála porce)
Sv: nic
Vč: hruška

Pohyb: dřepy, sedy lehy,skapovačky, tanec


3.4.2013

3. dubna 2013 v 23:30 | Layla |  Diary
Děkuju za komentáře v předchozím článku, moc jste mi pomohli :)
Už to zase začíná být jako dřív i když odolat je někdy hodně těžký..Dneska sem si byla zacvičit a nevim proč ale přijde mi že to bylo tak nějak k ničemu :D Dnešní jídelníček:
sn: toast
sv: nic
ob: houska+plátek šunky
sv: nic
vč: špagety
Štve mě , že sem se hned po tom fitku šla najíst :/ Snad to bude zítra lepší. Musim si teď na blog a na vás udělat víc času, moc teď nestíhám :(