Březen 2013

Je mi ze sebe zle..

31. března 2013 v 23:42 | Layla |  Diary
Jak rychle se to všechno může změnit.. Jediný co dělam když přijdu domů je že začnu žrát. Pořád dokola.. nedokážu přestat, nedokážu to zastavit :( Už od čtvrtka co sem začala jíst jako docela hodně..sem s tim ještě nepřestala. Nejde to :( nevim co dělat.. ráno sem si řekla že dneska se vrátím zase zpět do hubnutí a normálního režimu..šlo to.. dokud sem nepřišla večer domů a nesežrala čokolády a všechno možný. Je mi z toho špatně, přemýšlim jestli to nejít vyzvracet.. už nemůžu takhle dál :(

30.3.2013 + thinspo

30. března 2013 v 15:47 | Layla |  Diary
Tak jsem zase tady :) Jídelníček ze včerejška a dneška sem psát nebudu :D docela hrůza. Ale musim říct že moje váha se mi drží pořád na 49kg :) takže jsem hodně spokojená, i když sem včera snědla všechno na co sem přišla tak kupodivu váha se ani na těch 50kg nevyšplhala, sem moc ráda. :)Večer vás všechny oběhnu a podívám se na komentáře v předchozím článku :) teď jdu ven. Dám sem jen thinspo - v celém článku
A jak se daří vám? :)

27.3.2013

27. března 2013 v 14:05 | Layla |  Diary
Ahoj holky.
Jsem momentálně nemocná takže mám plno času sem psát :) Vím že sem skoro nikdy nepíšu jídelníček , takže odedneška ho sem psát budu. Právě tady u nás začalo sněžit..a já se tak těšila že už bude teplo :D Dnešek vidim na postel a filmy :) žádnej pohyb se asi nekoná..až budu zdravá napravím to :)
jídelníček v celém článku

25.3.2013

25. března 2013 v 23:01 | Layla
Jde to dobře :) poslední dny jím opravdu docela málo a cítím se líp :) Snad se mi to už konečně povede:) za dnešek sem snědla cca 400kcal tak snad to neni tak hrozný.. no mohlo to být daleko lepší. Víte jak je ta stránka kaloricketabulky.cz - Tak tam jsem zaregistrovaná a píšou tam že bych měla sníst 1419kcal abych zhubla :D Neni to trošku moc?:D tolik jíst teda vážně nebudu.. Bojim se víkendu, mám ho totiž trávit nejspíš u babičky a znáte to :D Hodně toho navaří, napeče..bojim se že se neudržim a zase tam všechno snim na posezení :/.
Brzy se zase ozvu, omlouvám se že sem moc nepíšu.
http://carolwantsbethin.wz.cz/ -Vím jak chutná vzduch
Doporučuju přečíst :)

21.3.2013

21. března 2013 v 20:35 | Layla |  Diary
Já už vážně nevim jak se do toho zase dostat. Furt dokola přemýšlim..jaký by to bylo celý den nejíst a bejt pak tak krásně hubená? Ještě sem se k tomu nedostala..I když mi kluk, přátele říkají že mam pěknou postavu.. Pěkná není dokonalá. Chtěla bych být v něčem výjímečná. Jiná než ostatní holky. Chci už konečně dosáthnout toho co sem začala už minulej rok..Od chvíle co sem se rozhodla hubnout zdravě, prostě nejde mi to. Radši jíst nebudu.
Proč to vždycky pokazim? :(

Thinspiration 10.

19. března 2013 v 16:50 | Layla |  Inspiration
Ráda by ses teď přejedla ? Dala si něco sladkého ? O, vážně? Chceš to všechno zahodit? Myslím že ne.
Koukni na celý článek :)

16.3.2013

16. března 2013 v 12:21 | Lay |  Diary
Ahoj :)
Tak jsem rozhodnutá že psát sem budu :) díky komentářům v předchozím článku, potěšilo to:) Akorát ne tak moc často :/ A nebudu vás tak moc často obíhat :/
Takže jak na tom teď vlastně jsem. Snažim se moc nejíst a když už tak jíst ale ne nic nezdravého a nejíst večer. Daří se mi to jak kdy :D Cvičim :) baví mě to teď hrozně moc. Začnu zase chodit do fitka, tam se těším :)
Doufám že si víkend užíváte tak jako já.
Mám tu takovej plán co chci ještě za tenhle měsíc stihnout :)
1. Cvičit každý den
2. Zdokonalit se v gymnastice, viz.1
3. Připravovat se na přijímačky
4. Být pořád se svým klukem ♥
Ještě se brzy ozvu, Zatim :-*

Já se prostě musela vrátit..

13. března 2013 v 19:07 | Layla |  Diary
Holky tak moc mi chybíte! :(
Předtim sem toho nechala ale víte co? Já se toho jen tak nevzdám :D zase sem začala. Po kolikáté už? Ani nevim :D
Chodim na vaše blogy pořád, chci být jako vy. Jít si za svym cílem, denně cvičit atd. Škoda že já prostě u ničeho dlouho nevydržim:D štve mě to. Mám teď docela čas. Školu tu nějak neřešim.. užívám si s kamarádama venku a jinak cvičim :) Nevím jak to teď bude, možná sem budu psát..možná taky ne.
Nechám si to projít hlavou :)
Chce vůbec někdo abych sem psala? :O

Poslední článek..Maybe

4. března 2013 v 21:21 | Layla |  Diary
Holky chtěla bych vám nejdřív poděkovat že sem vůbec chodíte :)
Ale teď k věci. Uvědomila sem si, že tohle všechno je zbytečný. Začala se mi líbit moje postava a mam okolo sebe lidi a přítele který mě má rád takovou jaká sem. Uvědomila sem si že hubnout nepotřebuju, sem se sebou spokojená. Tím pádem se dá říct že blog končí. Už sem nebudu psát, je mi líto :/. Třeba se jednou zase ozvu, až budu chtít hubnout :) ale teď sem si uvědomila že hubnout nechci a nepotřebuju. Chtěla bych hodně štěstí popřát holkám co chtějí zhubnout. Držte se. Cenim si toho kolik sem tu našla holek se stejným cílem a získala sem tu velikou podporu. Blog nesmažu, třeba se jednou vrátím :) Děkuju moc. Hodně štěstí.
Layla

1.3.2013

1. března 2013 v 14:11 | Layla |  Diary
Tak a máme tu Březen! Konečně :)
Doufám že se nám tenhle měsíc vydaří. Do léta nám zbývá už jen pár měsíců a doufám že do tý doby budeme mít každá svojí vysněnou postavu :) A jak shrnout měsíc únor? No nedařilo se mi skoro nic, začátek měsíce byl fajn všechno šlo skvěle, ale pak sem to skazila a neměla sílu se do toho opřít pořádně. Novej měsíc, novej začátek :)
Sn: nic
sv: nic
Ob: rizoto (malá porce)
sv: nic
Vč: mléčná houska